Nasze inicjatywy z lokalnymi ośrodkami kształcenia młodzieży

Logistyka to dziedzina, która odgrywa coraz większą rolę w dzisiejszych czasach, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Dlatego jako firma podejmujemy wiele wspólnych inicjatyw z lokalnymi ośrodkami kształcenia młodzieży.

Mamy świadomość, że jest to nie tylko cenne, ale wręcz niezbędne dla rozwoju branży oraz dla kształtowania nowych pokoleń specjalistów. Jednym z działań jakie podjęliśmy był udział w 6. edycji “Tygodnia Logistyka i Spedytora” organizowanym w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie. W dniu inauguracji udostępniliśmy nasz Przenośnik Taśmowy, z którego ideą działania mogli zapoznać się zarówno uczniowie jak i wszyscy goście zaproszeni na uroczystość.

Dzięki udostępnieniu Przenośnika Taśmowego pokazaliśmy młodemu pokoleniu jak nasze produkty pomagają w realizacji procesów logistycznych wielu znanym firmom m.in. takim jak Oponeo, Inpost, Amazon. W dniu inauguracji “Tygodnia logistyka i spedytora” z ramienia naszej firmy udział wzięli Grzegorz Drogoś (Dyrektor firmy Gawroński), Joanna Staciwo (HR Menager) oraz Wiesław Szulc (Kierownik Produkcji).

Kolejnym z działań, które podjęliśmy, aby szerzyć wiedzę na temat logistyki i zwiększać świadomość młodzieży było zorganizowanie wizyty uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie na terenie naszej fabryki. Odwiedzili nas uczniowie zdobywający wiedzę z zakresu elektryki i elektroniki. Dzięki tej wizycie młodzież mogła uzyskać informacje na temat historii powstawania naszej firmy oraz bliżej poznać obszar jej działalności.