Rozwój i serwis – w służbie naszych klientów

 • Indywidualne rozwiązania rozwojowe
 • Konserwacja, montaż i uruchomienie
 • Serwis posprzedażny i części zamienne

+48 510 77 05 27

Wyślij swoje zgłoszenie

  Rozwój dla wysokich wymagań

  Od 1993 roku rozwijamy nośniki ładunku do różnych zastosowań dla naszych Klientów. Stabilność produktów jest naszym priorytetem.

  Zasadą przewodnią firmy GAWRONSKI GmbH jest absolutna praktyczność. Łączymy takie cechy jak możliwość układania w stosy, optymalna objętość transportowa, wysoka stabilność, praktyczność i trwałość. Znamy wymagania dotyczące nośności w codziennym użytkowaniu opon. Konieczna elastyczność jest również wymagana ze względu na różne rozmiary opon i rodzaje przechowywania. Nieistotne, czy w grę wchodzą palety magazynowe, czy też transportowe.

  Dzięki działowi projektów i zakładom produkcyjnym we własnym zakładzie, obejmujemy więc szerokie spektrum. Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy nowe rodzaje palet lub produkujemy je według ich specyfikacji Klienta. W zależności od wymaganej wielkości partii, produkujemy w małych seriach lub przy użyciu naszych w pełni zautomatyzowanych robotów spawalniczych. Do naszych Klientów na całym świecie należą największe firmy motoryzacyjne i producenci opon. W tym przypadku dokładność pasowań palety sterowanej robotem jest tak samo ważna, jak bezpieczeństwo palety załadowanej i ułożonej w stosy, ważącej tony w magazynie.

  Certyfikowano według ISO 9001

  Zakłady produkcyjne GAWRONSKI są certyfikowane według normy ISO 9001. Produkujemy tam nasze wyroby seryjne na najnowocześniejszych, w pełni zautomatyzowanych robotach spawalniczych W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować niezawodnośći i wiarygodność dostaw.

  Wszystkie prezentacje wideo o naszych produktach można znaleźć na naszym kanale YouTube.

  Konserwacja, montaż i uruchomienie

  Nasz wykwalifikowany zespół serwisowy GAWRONSKI gwarantuje na miejscu prace konserwacyjne, montaż i uruchomienie nabytych przez ciebie produktów i systemów.

  Na życzenie możemy tobie zaoferować indywidualne pakiety serwisowe dla następujących zagadnień i dziedzin:
  • Planowanie i integracja efektywnych okresów międzyserwisowych w ramach bieżącej działalności.
  • Unikanie niepotrzebnego oczekiwania na części zamienne
  • Zapewnienie stałej dyspozycyjności Państwa instalacji.
  • Uniknięcie niekontrolowanych przestojów
  • Optymalizacja kosztów

  Serwis posprzedażny i części zamienne

  Chociaż produkty GAWRONSKI są niezawodne, bardzo wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu, to oferujemy również naszym klientom kompleksowy serwis części zamiennych do starszych produktów i systemów. Pomimo naszych wysokich standardów jakościowych, z biegiem lat może się zdarzyć, że dany komponent ulegnie zużyciu i będzie musiał zostać wymieniony.

  Oczywiście, w starszych instalacjach GAWRONSKI można wymieniać podzespoły i w razie potrzeby dostarczać je w ramach produkcji jednostkowej. Nasza obsługa klienta obejmuje również kontrolę i naprawę już dostarczonych produktów w krótkim czasie.

  Czy jesteś zainteresowany naszymi produktami?

  Mamy odpowiednie rozwiązanie dla twoich wymagań.